| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-LD330 |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | D/P, T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 200 stuks per maand |
SMEMA Signal Max 530*460mm 90 graden Compact PCB Unloader Equipment
Toepassing
Dit apparaat is een compacte pcb-ontladingsmachine, die wordt gebruikt voor het verzamelen van pcb's aan het einde van de SMT-productielijn.
Kenmerken
1, 90 graden rechthoek PCB lossen, red de fabriek kamer.
2, Stabiliteit verbeterd door robuust ontwerp.
3, PLC-besturing, touchscreen bedieningspaneel.
4, vlakke transportgordel.
5, bovenste en onderste pneumatische klemmen om het magazijnrek vast te houden.
6Er is geen garantie voor PCB-breuk tijdens het laden en lossen.
7, SMEMA-compatibel.
Specificatie
| Naam van het product | rechthoekige PCB-ontlader |
| Transporthoogte | 910±30 mm |
| Transportrichting | L~R, of R~L |
| Operatie | Frontoperatie |
| Vaste kant van het spoor | Voorzijde |
| Stroomvoorziening | 220V,50/60Hz,± 10% |
| Luchtdruk | 4-6 bar |
| PCB-dikte | Min 0,4 mm |
| Magazin qty | Bovenzijde: 1 pc,onderzijde: 1 pc |
| Versnelling van het transportband | 0.5-20M/min of op maat |
| Signaal | SMEMA |
| Model | HS-CU250 | HS-CU330 | HS-CU390 | HS-CU460 |
| Efficiënte PCB-lengte | 50*50~350*250 mm | 50*50~455*330 mm | 50*50~530*390 mm | 50*50~530*460 mm |
| Afmetingen van de machine | 1100*1200*1200 mm | 1310*1360*1200 mm | 1430*1480*1200 mm | 1430*1620*1200 mm |
| Maatwerkgrootte | 355*320*563 mm | 460*400*563 mm | 535*460*570 mm | 535*530*570 mm |
| Gewicht | 140 kg | 200 kg | 260 kg | 300 kg |
Over verpakkingen
![]()
![]()
![]()