| Merknaam: | Samsung |
| Modelnummer: | Vibratievoeder van de CP-serie |
| Moq: | 1 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 sets per week |
Samsung CP Vibrating Feeder 4 Tube 100mm voor SMD-componentenvoeding
Inleiding
Deze Samsung vibreervoerder wordt gebruikt voor Samsung CP40/45/60 serie chip monter, met 4 buis, breedte bij 100mm, vibreer voeden van de smd componenten voor pick en plaatsing.
Specificatie
| Naam | Samsung CP Vibrating Feeder |
| Detail | 100 mm breed, 4 buizen |
| Spanning | 24V |
| Materiaal | Aluminiumlegering,CNC-bewerking |
| Gewicht | 4 kg |
| Afmeting | 365 × 110 × 125 mm |
| Toegepaste chipmonter | Samsung CP 40/45/60 |
Kenmerken
1Gemaakt van hoogwaardig aluminium legeringsmateriaal, na CNC-bewerking, glad en stabiel.
2, Deze trillende voerder kan worden gebruikt voor het voeden van buispakket IC-componenten, slim ontwerp, hoge precisie componenten zuigen, de productie-efficiëntie verbeteren, de productiekosten verlagen.
3Deze voedingsapparaat kan de SMT-machine rechtstreeks verbinden, de informatie tijdig met de machine uitwisselen.
4"Het besturingssysteem van het product gebruikt alle originele elektronische materialen en de chipverwerking met hoge precisie maakt het besturingssysteem stabieler.
![]()
![]()