| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-UL250 |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks per maand |
Voorkant Operatie SMT Lijn Intelligente SMT Productie Lijn Automatische PCB Magazine Unloader Machine
- Ik weet het niet.Technische details
| Functie | Deze eenheid wordt gebruikt voor het lossen van de PCB's. |
| Transporthoogte | 910±30 mm |
| PCB-laadtijd | Ongeveer 6 seconden. |
| Tijd voor het vervangen van het magazijn | Ongeveer 30 seconden. |
| Transportrichting | L~R, of R~L |
| Operatie | Frontoperatie |
| Vaste kant van het spoor | Voorzijde ((of specificeren) |
| Stroomvoorziening | 220V,50/60Hz,±10% |
| Luchtdruk | 4-6 bar |
| PCB-dikte | Min 0,4 mm |
| Magazin qty | Boven: 1 pc, beneden: 2 pc |
| Selectie van de toonhoogte | 1-4 ((10 mm afstand) |
| Versnelling van het transportband | 0.5-20M/min of op maat |
| Signaal | SMEMA |
Specificatie
|
Kenmerken
1- Moduleontwerp.
2Stabiliteit verbeterd door robuust ontwerp.
3Economisch ontwerp arm test.
4- Een gladde en parallelle breedte aanpassing.
5- Drie magazine rekken applicatie.
6Boven- en onderste pneumatische klemmen voor het vasthouden van het magazijnrek.
7Er is geen garantie voor PCB-breuk tijdens het laden en lossen.
8. SMEMA compatibel.
Machinaal tekenen
![]()
Toepassing
Deze eenheid wordt gebruikt voor het lossen van de PCB's.
Over verpakkingen
![]()
![]()
![]()