| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-S331R |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks per maand |
Automatische soldeerrobot met dubbele platformen
Inleiding:
Deze automatische soldeermachine met dubbele soldeertafel, één soldeerkop maar met twee soldeers, dus het heeft twee temperatuurcontrollers, maar het zonder rotatiefunctie.Dit model is geschikt voor het solderen van gewone PCB-platen of voor productieDe machine is gebaseerd op de combinatie van de luchtdruk en de elektrische aandrijving.via de schoolbroek voor handmatige programmering van elk punt, dan start de automatische soldering.
Kenmerken:
Specificatie:
| Model | HS-DS5331 |
| Spanning | AC110V/220V,50/60Hz |
| Werkbereik X/Y/Z | 500*300*300*100 mm |
| R-as | 360 graden |
| X/Y/Z bewegende snelheid | max 300 mm/s |
| aangedreven systeem | Stapmotor, timinggordel. |
| Lineaire gids | Taiwan merk hoge precisie gids |
| Herhalingsnauwkeurigheid | ±0,02 mm |
| Programmeren | Leerhanger |
| Controlesysteem | Controlepaneel |
| Programmaopslag |
Het kan duizend sets verwerkingsgegevens opslaan en een enkele
Verwerkingsbestand kan tot 3M opslagruimte in beslag nemen
(vijfduizend verwerkingspunten)
|
| Bewaarruimte voor bestanden |
Handheld box 256M, offline kaart 32M, enkel procesbestand tot
3M opslagruimte (100.000 verwerkingspunten)
|
| Reiniging van ijzeren tin | Luchtreiniging/pneumatische |
| Externe interface | USB+RS232 |
| Soldeermethode | punt-/treklosing |
| Gewicht | 48 kg |
| Afmetingen van de machine | 600*585*800 mm |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()