| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-SZ460 |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks per maand |
Deze machine wordt gebruikt in de speciale SMT lijn met hoek, voor het veranderen van de PCB stroomrichting.
| Naam van het product | PCB-draaiend vervoerband |
| Transporthoogte | 910±20 mm |
| Transportrichting | L~R, of R~L |
| Cyclustijd | Ongeveer 5 seconden. |
| Vaste kant van het spoor | Voorzijde |
| Stroomvoorziening | AC100-230V,50/60Hz,enkelfase |
| Luchtdruk | 4-6 bar |
| Luchtverbruik | Maximaal 10 L/min |
| PCB-dikte | Min 0,4 mm |
| Signaal | SMEMA |
| Model | HS-SZ350 | HS-SZ460 |
| Efficiënte PCB-lengte | 50*50~450*350 mm | 50*50~550*460 mm |
| Afmetingen van de machine | 700*750*1200 mm | 840*890*1200 mm |
| Gewicht | 150 kg | 180 kg |
![]()