| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-C510F |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | D/P, T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 500 stuks per maand |
Touch Screen Inline CO2 PCB Laser Marking Machine met SMEMA
Inleiding
Het is een lasermarkeringsapparaat voor productielijnen voor printplaten (PCB's), waarbij kooldioxidelasertechnologie wordt gebruikt om het PCB-oppervlak met hoge precisie te markeren.
Toepassingsscenario's
Elektronica:
Veel gebruikt in de productielijn van elektronische producten om productinformatie, serienummers en productiedatums te markeren.
Automobilerij:
Belangrijke informatie in elektronische onderdelen van auto's markeren om de traceerbaarheid en de efficiëntie van het beheer te verbeteren.
Medische apparatuur:
Merk op het PCB van medische apparatuur om de naleving en traceerbaarheid van het product te waarborgen.
Consumentenelektronica
PCB-markering voor consumentenelektronica zoals smartphones en huishoudelijke apparaten.
Voordelen
Verbetering van de productie-efficiëntie:
De snelle markering vermindert de stilstand van de productielijn en verbetert de algehele productie-efficiëntie.
Verminderen van de kosten:
Het gebruik van etiketten en ander identificatiemateriaal verminderen en de productiekosten verlagen.
Flexibiliteit:
De inhoud van de markering kan snel worden gewijzigd om aan de productie van verschillende producten te kunnen voldoen.
Bescherming van het milieu:
De lasermarkering maakt geen gebruik van chemische inkt en voldoet aan de eisen inzake milieubescherming.
Kenmerken:
1, CCD-markering punt locatie
2, CCD inline barcode lezen
3, CCD barcode kwaliteitsanalyse
4, XY servo-driver, nauwkeurigheid±0,02 mm
Specificatie:
| Model | HS-C510F |
| Werkwijze | Bewegende laserkop |
| Leasermerk | SYNRAD CO2 ((Amerika merk) |
| FIFuctioneel gebied | CCD+Marker positionering |
| Inline lezen | Inline-lezen van de camera |
| PCB-dikte | 0.5~5.0 mm |
| PCB-afmetingen | 50*50~510*460 mm |
| Transporthoogte | 900 ± 20 mm |
| Transportrichting | L-R/R-L |
| Breedte aanpassing | Automatisch |
| XY-besturingssysteem | PC+kaart+servomotor |
| XY-controle nauwkeurigheid | ±0,02 mm |
| Verkeerde materiële erkenning | Negatieve raad/omgekeerde/verkeerde erkenning |
| Slechte merkherkenning |
Auto-herkenning slecht teken, Geen slechte tekens. |
| Anti-recode | Ondersteund |
| Controlesysteem | Win7+ zelf ontwikkeld systeem |
| Stroomvoorziening | Eenfasige AC 220V 16A 50/60Hz |
| Luchtdruk | ≥ 0,5 Mpa |
| Afmeting | W1000*L1600*H1700 (mm) |
| Import van het systeem | Winkelstromen MES IMS SFIS, enz. |
| Afmeting | W1000*L1600*H1700 (mm) |
| Gewicht | 700 kg |
![]()
![]()
![]()