| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-881 |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 500 stuks per maand |
SMT-productielijn snelheidsregeling 80W SMD-componentchiptelmachine
Kenmerken
1Intelligente tel, met zakcontrole functie.
2Acht snelheidsregeling, efficiëntieverbetering, voldoet aan de verschillende grootte tape.
3Optioneel labelprinter en barcode scanner.
4Met spraakoproepfunctie.
5, met de eindcomponent automatische stop-tellingfunctie.
6.57 stappenmotor.
7De hele machine is van roestvrij staal, duurzaam.
8, LED-display met hoge resolutie, beter om het telproces te observeren.
9Volledige controle over de componenten in de fabriek, om fouten te voorkomen.
Specificatie
| Model | HS-881 |
| Stroomvoorziening | AC110V,AC220V, 50/60Hz |
| Wattage | 80 W |
| Tellingtijd | 19 seconden tot 2 min. |
| Telbereik | -16777216 tot en met 16777216 stuks |
| Grootte van de toonhoogte | 2,4,8,9,10,12,16,2432 mm |
| Bandbreedte | 8,12,16,24,32,44,56,72,88 m |
| Grootte van de plastic spoel | 7-13 inch |
| Toepassing | Geschikt voor alle onderdelen |
| Productgrootte | 730*230*270 mm |
| Bruto gewicht | 11 kg |
Vergelijking met de traditionele teller
| Vergelijkingspunt | Traditionele toonbank | Intelligente counter-HS-881 |
| Automatische stop na het werk | Nee, je moet handmatig stoppen. | - Ja, dat klopt. |
| Bufferstop | - Nee, niet echt. | Ja, zou vertragen als het af is |
| Steminstructie en nummeruit | - Nee, niet echt. | Ja, einde alarm. |
| Fout | - Nee, dat is niet waar. | - Nee, dat is niet waar. |
| Kracht | 30 W | 80 W |
| Versnelling |
Voor 5000 stuks kleine elementen 30 seconden per plaat |
Voor 5000 stuks kleine elementen 15 seconden per plaat |
| Versnellingsinstelling | 3 niveaus | 8 niveaus |
| Geluid | Laag | laag |
| Omvang van het tellen | -99999 tot 99999 | -16 777 216 tot en met 16 777 216 |
| Port van de printer | - Ja, dat klopt. | - Ja, dat klopt. |
| Scannerpoort | - Ja, dat klopt. | - Ja, dat klopt. |
| Opsporing van verzuim, facultatief | - Ja, dat klopt. | - Ja, dat klopt. |
| Uur, optioneel | - Ja, dat klopt. |
- Ja, dat klopt. |
![]()