| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-D331 |
| Moq: | 1 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks per week |
| Model | HS-D331 |
| Spanning | AC110V/220V, 50/60Hz, merk Meanwell |
| Verspreidingsklep | PUR-verwarmingsklep |
| Werkbereik X/Y/Z | 300/300/100 mm |
| XYZ snelheid | 300 mm/s |
| Y-platform | 190*150 mm |
| Herhalingsnauwkeurigheid | 0.02 mm |
| Motor | Stepmotor |
| Gedreven systeem | Tijdband voor schroeven van de as X/Y, Z |
| Documentondersteuning | CAD, CorelDRAW |
| Laadcapaciteit | X/Y: 10 kg, Z: 5 kg |
| Lineaire gids | CSK (Taiwanese merk) |
| Foto-elektrische schakelaar | Duitsland merk |
| Cylinder | AirTAC |
| Glijopslag | 30 ml PUR Spuittype |
| Maatwerkgrootte | 520*585*597 mm |
| Bruto gewicht | 50 kg |