|
|
| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-CC300 |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/P, T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks per maand |
| Specificatie | Details |
|---|---|
| Productnaam | Selectieve conforme coating machine |
| Model | HS-CC300 |
| Transmissiehoogte | 920±20mm |
| Transportbandbreedte | 50-450mm/of aangepast |
| Transmissie | L naar R, of R naar L |
| Componenthoogte | Omhoog en omlaag max 100mm |
| Grootte van PCB-rand | ≥5mm |
| Transport Snelheid | 0-12000mm/min |
| 3-assige aandrijfsnelheid | 800mm/s |
| Herhalingsnauwkeurigheid | ±0.02mm |
| Opslag Programma's | Tot 1000 |
| Voeding | AC220/110V |
| Luchtdruk | 4-kgf/cm² |
| Lijmtank | 10L, handmatig roeren |
| Besturingsmodus | Industriële PC + Motion control kaart |
| Lineaire geleideraanpassing | Intelligente aanpassing |
| Programmeer modus | Handmatig onderwijzen |
| Communicatiepoort | SMEMA |
| Lichtbron | Zelfvoorzienende lichtbron |
| Detectie Lichtbron | Zelfvoorzienend |
| Software | Windows + coating software |
| Aandrijfmotor | Stappenmotor (2 stuks) |
| 3-assige Aandrijvingsmodus | Servomotor + schroefdrivermodule + Elektrische Cilinder |
| Aantal Rubber Kleppen | 1 spuitklep + 1 doseerklep |
| Spuitbreedte | 3-20mm |
| Spuitmethode | Automatisch |
| Totaal Vermogen | 2.6kW |
| Machine Body | Roestvrij staal |
| Machine Gewicht | 600kg |
| Machine Afmeting | 1060x1200x1700mm |