| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-800 |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks per maand |
| Model | HS-800 |
| Verwarmingsvermogen | Bovenste verwarming 1200W (Max), onderste verwarming 1200W (Max) |
| Onderste Voorverwarming | IR 5000W |
| Temperatuurregeling | K-type thermokoppel, gesloten lus regeling |
| Lokalisatiemethode | Buitenste of locatie gat |
| Totale Afmetingen | L970mm × B700mm × H830mm |
| PCB Grootte | B650mm × D610mm |
| BGA Grootte Bereik | Max 80mm × 80mm, Min 1mm × 1mm |
| PCB Dikte | 0.3 - 5mm |
| Montage Nauwkeurigheid | ±0.01mm |
| Machine Gewicht | 140KG |