| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-SP-4 |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks per maand |
| Model | HS-SP-4 |
|---|---|
| Controlesysteem | PLC's |
| Montagecomponenten | Importonderdelen |
| Energiebehoeften | AC220V, 50Hz |
| Luchtdruk | 0.4Mpa |
| Plaatsing van de tankcapaciteit | 4 tanks |
| Afmetingen van de machine | 500 × 300 × 230 mm (W × D × H) |
| Bruto gewicht | 16 kg |