| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-GXB-L15 |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | D/P, T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 200 stuks per maand |
Beschrijving:
Deze machine wordt gebruikt voor het vacuümladen van kaal bord, voornamelijk voor 1,5 M LED-PCB-bord.
Kenmerken:
■Een gesloten ontwerp zorgt voor de veiligheid van de werking.
■De bovenste zijkant van de machine kan worden geopend, gemakkelijk te onderhouden.
■Optioneel knop- of touchscreen bedieningssysteem.
■Panasonic PLC.
■Flexibel plaatsen van zuigmonden.
■Breedte aanpassing beschikbaar ((Handleiding)
■Zelf geprogrammeerde machinefoutweergave, verschillende fouten hebben verschillende codes, elke code heeft relevante onderhoudsinstructies die in de achterkant van de machine deur plakken.
■B.Y-pass-modus selecteerbaar zonder PCB-stapel te verwijderen.
■SMEMA communicatie.
Technische parameter:
| PCB-opslagcapaciteit | Hoogte van de opslagplaats200 mm, maximaal gewicht minder dan 50 kg. |
| Laadtijd aan boord | Ongeveer 10 seconden. |
| Boordlaadmethode | Vacuümzuiging (nozzels) |
| Stroomvoorziening | Airconditioning220 V, enkelfasig |
| Elektrische laadmachine | Maximaal 300VA |
| Luchtdruk | 5-6 bar |
| Luchtstroom | Maximaal 30 L/min |
| Zuigstuk qty | 8 stuks |
| Zuigstukken in beweging | Flexibel plaatsen |
| Vacuümbron | Vacuümgenerator |
| Transporthoogte | 910±20 mm(of aangepast) |
| Transportrichting | L-R of R-L |
| Besturingsmodus | Toetsen of aanraakscherm (optioneel) |
| Afmetingen van LED-PCB's(L × W)~(L × W) | (80x80)~(1500x300) mm |
| Afmetingen van de machine(L×W×H) | 1700x950x1250 mm |
| Gewicht | Ongeveer 150 kg |
![]()
Over de verpakking:
![]()
![]()
![]()