| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-A310 |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks per maand |
Automatische stapsmotor en servomotor Auto-gillotine PCB-afschuiver
Inleiding
Deze machine is een gillotinetype pcb-platenverwerkingsmachine, maar het gebruikt het spoor om automatisch pcb-platen te laden in plaats van het handmatig laden, dus het is een automatische machine,Deze machine gebruikt het menselijke interface besturingssysteemHet is een efficiëntere guolithine-machine.
Kenmerken
1De hele machine is van roestvrij staal, stabiel en duurzaam.
2De machine heeft twee stuks lineaire lemmen, de lemmenlengte is 240 mm, en het bord breedte is 50-150 mm.
3, Human interface besturingssysteem.
Specificatie
| Naam van het product | Automatische pcb-gillotinedepantelmachine |
| Model | HS-A310 |
| Hoogte van het deel | Maximaal 35 mm |
| Hoogte gedeeltelijk | Maximaal 20 mm |
| Luchtvoorziening | 5 tot en met 7 kg/cm2 |
| Productiecapaciteit | 1800-4000 stuks/uur |
| Spanning | AC220V/110V,50/60Hz |
| Afscheidingsbreedte | 1-240 mm |
| Blad | twee stuks lineair guillotinelem |
| Afstand voor het instellen van het blad | Hoog en laag 3 mm |
| Scheidingssnelheid | 1-300 mm/s |
| V-snijdikte | 0.6-2 mm |
| Maatwerkgrootte | 900*800*1100 mm |
| Gewicht | 150 kg |
![]()