| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-GXB-L15 |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 50 stuks per maand |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| PCB Opslagcapaciteit | Opslaghoogte 200mm, max. gewicht minder dan 50kg |
| Board Laadtijd | Ongeveer 10 seconden |
| Board Laadmethode | Vacuümzuiging (mondstukken) |
| Voeding | AC220V, eenfasig |
| Elektrische Lader | Max. 300VA |
| Luchtdruk | 5-6 bar |
| Luchtstroom | Max. 30L/min |
| Aantal Zuigmonden | 8 stuks |
| Beweging Zuigmonden | Flexibele positionering |
| Vacuümbron | Vacuümgenerator |
| Transport Hoogte | 910±20mm (of aangepast) |
| Transportrichting | L-R of R-L |
| Besturingsmodus | Knop of touchscreen (optioneel) |
| LED PCB Afmeting (L×B) | (80×80)~(1500×300) mm |
| Machine Afmeting (L×B×H) | 1700×950×1250 mm |
| Gewicht | Ongeveer 150kg |