| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-HC250 |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, |
| Toeleveringsvermogen: | 50 stuks per maand |
Een Verticale Buffer is een industrieel automatiseringsapparaat dat wordt gebruikt om materialen, componenten of producten tijdelijk op te slaan en te beheren in een verticale oriëntatie. Het wordt vaak gebruikt in productie- en logistieke omgevingen om de workflow te verbeteren en de ruimte te optimaliseren.
| Transporthoogte | 910±20mm |
| Transportrichting | L~R, of R~L |
| Bord verzamelen | PCB-rek heffen |
| Transportbandsnelheid | Instelbaar |
| Rail vaste zijde | Voorzijde of achterzijde |
| Bedieningszijde | Voorzijde |
| PCB-dikte | Minimaal 0,6 mm |
| Pitch selectie | 1-4 (10 mm pitch) |
| Voeding | 220V, 50/60Hz, ±10% |
| Vermogen | 0,05kW |
| PCB opslagcapaciteit | Max. 25 stuks |
| Magazine | Nee |
| Signaal | SMEMA |
| Opties |
Automatische breedte-aanpassing. |
| Model | HS-HC250 | HS-HC330 | HS-HC390 | HS-HC460 |
| Efficiënte PCB-lengte | 50*50~350*250mm | 50*50~455*330mm | 50*50~530*390mm | 50*50~530*460mm |
| Machine afmeting | 1250*1200*1600mm | 1460*1360*1600mm | 1610*1480*1600mm | 1610*1620*1600mm |
| Gewicht | 200kg | 230kg | 270kg | 300kg |