| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 50 stuks per maand |
| Specificatie | Details |
|---|---|
| Machine Functie | 180-graden PCB inverteren |
| Voeding | AC100-230V, eenfasig, 50/60Hz |
| Transportband | ESD 7mm riem |
| PCB Afmeting Bereik | (50×50) - (500×460)mm |
| Luchttoevoer | 4-6 bar, maximaal 10L/min |
| Transporthoogte | 900±20mm |
| Transportrichting | Links-Rechts of Rechts-Links (optioneel) |
| PCB Dikte | Minimum 0.4mm |
| Op/Neer Pitches | 1-4 (10mm stap) |
| Cyclustijd | Ongeveer 20 seconden |
| Communicatie | SMEMA |
| Machine Afmetingen | 600×900×1200mm |
| Gewicht | 140kg |