| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | DS-3000 |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 50 stuks per maand |
| Productnaam | Offline X-Ray SMD-teller |
| Model | DS-3000 |
| Röntgenbuistype | Gesloten type, microfocal spot |
| Buizenspanning | 80 kV |
| Buisstroom | 700 μA |
| Grootte van de brandpunt | 30 μm |
| Probeertest met een platte tafel | HD digitale tafel |
| Effectief gebied | 430 × 430 mm |
| Pixelgrootte | 140 μm |
| Resolutie | 3072×3072 |
| Maximale grootte van de bandrol | 17 inch (ongeveer 430 mm) |
| Maximale hoogte | 85 mm |
| Min. Componenten | 01005 |
| Tellen van de snelheid | 10 seconden per keer |
| Het tellen van nauwkeurigheid | > 99,95% |
| Maatwerkgrootte | 1067×1335×1968 mm |
| Gewicht | 950 kg |
| Stroomvoorziening | AC110V/220V, 50/60Hz |
| Maximale kracht | 800 W |
| Industriële pc's | I7-6700 CPU, 8 GB RAM, 240 GB SSD |
| Monitor | 24 inch HDMI-display |