| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | YS-802E |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks per maand |
| Model | YS-802E |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC110V, AC220V, 50/60Hz |
| Wattage | 30 W |
| Tijd tellen | 19 seconden tot 2 min. |
| Telbereik | -59999~59999 |
| Grootte van de toonhoogte | 2,4,8,9,10,12,16,2432 mm |
| Bandbreedte | 8,12,16,24,32,44,56,72,88 mm |
| Plastic Reel Grootte | 7-13 inch |
| Toepassing | Geschikt voor alle onderdelen |
| Grootte van het product | 450*270*180 mm |
| Pakketgrootte | 460*280*190 mm |
| Bruto gewicht | 10 kg |