| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-120ST |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 50 stuks per maand |
Digitale LCD-controle Ultrasone reinigingstank voor het reinigen van stencils, PCBA
Kenmerken
1, Hoog vermogen transducer schoonmaak effect aanzienlijk, bruikbare macroscopische waarneming;
2, na het reinigen van objecten licht schijnen;
3, digitale LCD-besturing, opstarttijd;
4, het roestvrij staal en het deksel, blaas, meer luxe;
5De waterdichte eigenschappen zijn sterk verbeterd, meer veiligheidsmiddelen duren;
6, met constant temperatuur systeem met verwarming.
Specificatie
| Model | HS-120ST |
| Ultrasone frequentie | 28/40 kHz |
| Het tankmateriaal | Stainless steel SUS304 stempelslot |
| Tankcapaciteit | 38L |
| Timer | 1~99 min verstelbaar |
| Verwarming | 0 ~ 80°C verstelbaar |
| Kracht | AC 100 ~ 120 V, 60 Hz/AC 200 ~ 240 V, 50 Hz |
| Ultrasone vermogen | 40~600 W verstelbaar, 12 omvormers |
| Verwarmingsvermogen | 1500 W |
| De grootte van de tank | 500 x 300 x 250 mm (L x W x H) |
| Afmeting van de vorm | 670 x 480 x 700 mm (L x W x H) |
| N.W. | 30 kg |
| G.W. | 35 kg |
| Certificering | CE, RoHS |
Ultrasone apparaat
1, Ultrasone installatiemethode: onderaan gemonteerde schokplaat;
2, 72 vibrators zijn geïnstalleerd op de bodem van de tank; Ultrasone vermogen: 0-3600W kan worden ingesteld
3, ultrasone vermogen: 0 ~ 1800W * 2 sets (continuus verstelbaar), ultrasone frequentie 28 / 40KHz
4, De ultrasone transducer gebruikt de pure industriële schokkop die is geïmporteerd uit Zuid-Korea en die een groot reinigingsvermogen en een lange levensduur heeft;
5, De nieuwste kleeftechnologie van Korea en geïmporteerde speciale lijm om een betere kleefprestatie tussen de transducer en het trillingsoppervlak te garanderen.stabiele prestatiesDe transducers zijn allemaal versterkt en voorzien van hoogfrequente draden.
![]()