| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-NK250 |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | D/P, T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 200 stuks per maand |
Beschrijving
Deze eenheid wordt gebruikt als buffer tussen SMD-machine en inspectieapparatuur
Kenmerken
1Gebruik een vriendelijk soft touch LED membraan control panel.
2. FIFO, LIFO, Loader, Unloader, Reject mode geselecteerd.
3- Snelle, soepele en precieze indexering.
4- Pneumatische klemmen voorzien voor de inrichting van de magazijn.
5De druk van de pneumatische drukker is geregeld.
6- het systeem van drempels.
7Aanvullende buffercapaciteit voor magazijnen is op aanvraag beschikbaar.
8. SMEMA compatibel.
Technische details
| Transporthoogte | 910±20 mm |
| Transportrichting | L~R, of R~L |
| Tijd van de boordcyclus | Ongeveer 20 seconden. |
| Verandering van het tijdschrift na verloop van tijd | Ongeveer 30 seconden. |
| Vaste kant van het spoor | Voorzijde |
| Operatiekant | Voorzijde |
| PCB-dikte | Min 0,6 mm |
| Selectie van de toonhoogte | 1-4 ((10 mm afstand) |
| Stroomvoorziening | 220V,50/60Hz,±10% |
| Kracht | 00,05 kW |
| Luchtdruk | 4-6 Bar |
| Luchtverbruik | Maximaal 10 L/min |
| Aantal tijdschriften | Boven: 1 tijdschrift, onderkant: 1 tijdschrift |
| Signaal | SMEMA |
| Opties | 1, touchscreen besturingsmodus. 2Automatische breedte-instelling. 3, Magazinen hoeveelheid tot aan de klant vereiste. |
Specificatie
| Model | HS-HC250S | HS-HC330M | HS-HC390L | HS-HC460XL |
| Efficiënte PCB-lengte | 50*50~350*250 mm | 50*50~455*330 mm | 50*50~530*390 mm | 50*50~530*460 mm |
| Maatwerkgrootte | 355*320*563 mm | 460*400*563 | 535*460*570 mm | 535*530*570 mm |
| Afmetingen van de machine | 1250*1200*1600 mm | 1460*1360*1600 mm | 1610*1480*1600 mm | 1610*1620*1600 mm |
| Gewicht | 170 kg | 230 kg | 300 kg | 330 kg |
![]()
Over verpakkingen
![]()
![]()
![]()