|
|
| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-S331R/HS-DS331R |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | D/P,T/T,Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 200 stuks per maand |
| Model | HS-S331R/HS-DS331R |
|---|---|
| Voltage | AC110V/220V, 50/60Hz |
| X/Y/Z Werkbereik | 300*300*100mm |
| R As | 360 graden |
| X/Y/Z Bewegingssnelheid | Max 300mm/s |
| Aandrijfsysteem | Stappenmotor, tandriem |
| Lineaire Gids | Taiwan merk hoge precisie gids |
| Herhalingsnauwkeurigheid | ±0.02mm |
| Programmering | Teach pendant |
| Besturingssysteem | Besturingsbord |
| Programma Opslag | Duizend sets van verwerkingsdata, enkel bestand tot 3M opslagruimte (vijfduizend verwerkingspunten) |
| Bestandsopslagruimte | Handheld box 256M, offline kaart 32M, enkel verwerkingsbestand tot 3M opslagruimte (100.000 verwerkingspunten) |
| Document Ondersteuning | CAD, CorelDRAW |
| IJzer Tin Reiniging | Lucht reiniging/pneumatisch |
| Externe Interface | USB+RS232 |
| Soldeermethode | Punt/sleep solderen |
| Gewicht | 48kg |
| Machine Afmeting | 520*585*800mm |