|
|
| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-S331R/HS-DS331R |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | D/P, T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 200 stuks per maand |
Automatische soldeerrobot voor LSI IC BGA DVD-audio-apparatuur en meer met ijzeren kop uitlijning
Specificatie
| Model | HS-S331R/HS-DS331R |
| Spanning | AC110V/220V,50/60Hz |
| Werkbereik X/Y/Z | 300*300*100 mm |
| R-as | 360 graden |
| X/Y/Z bewegende snelheid | max 300 mm/s |
| aangedreven systeem | Stapmotor, timinggordel. |
| Lineaire gids | Taiwan merk hoge precisie gids |
| Herhalingsnauwkeurigheid | ±0,02 mm |
| Programmeren | Leerhanger |
| Controlesysteem | Controlepaneel |
| Programmaopslag |
Het kan duizend sets verwerkingsgegevens opslaan en een enkele
Verwerkingsbestand kan tot 3M opslagruimte in beslag nemen
(vijfduizend verwerkingspunten)
|
| Bewaarruimte voor bestanden |
Handheld box 256M, offline kaart 32M, enkel procesbestand tot
3M opslagruimte (100.000 verwerkingspunten)
|
| Ondersteunend document | CAD, CorelDRAW |
| Reiniging van ijzeren tin | Luchtreiniging/pneumatische |
| Externe interface | USB+RS232 |
| Soldeermethode | punt-/treklosing |
| Gewicht | 48 kg |
| Afmetingen van de machine |
520*585*800 mm |
![]()
![]()
Shenzhen Hansome Technology Co., Ltd is een professionele fabrikant van SMT-platenbehandelingsapparatuur (lader, losser, bufferconveyor, soldeermachine, schroefbevestigingsmachine, pcb-platenverwijderingsmachine, enz.).We zijn een high-tech onderneming met onafhankelijke intellectuele eigendomsrechten., is het bedrijf hoofdzakelijk actief in het onderzoek en de ontwikkeling, de productie en de verkoop van SMT/THT-productielijnen voor het verwerken van platen.Onze producten zijn geëxporteerd naar Europa,Amerika,Oost-Azië, Zuid-Azië, het Midden-Oosten, Azië en Afrika.Ons bedrijf is toegewijd aan het opbouwen van langdurige vriendschappelijke samenwerking relaties met binnenlandse en buitenlandse klanten op basis van wederzijds voordeel.