| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-500SC |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks per maand |
Stabiel en nauwkeurig pcb-behandelingsapparatuur met buffering slow down design
Deze machine, ook wel PCB-vertalingsmachine genoemd, wordt gebruikt voor het transporteren van boards van één lijn naar twee lijnen of omgekeerd. De oriëntatie van het bord verandert niet tijdens het passeren.
Specificatie
| Model | HS-500SC |
| PCB-afmetingen | (50*50) ~ ((500*460) |
| Stroomvoorziening | AC100-240V middenwegmerk |
| Transporthoogte | 900 ± 20 mm |
| Vervoerrichting | L naar R, of R ro L, (optioneel) |
| PCB-dikte | Min 0,4 mm |
| Afmetingen van de machine | 600*(1500~4800) *1100 mm |
| Gewicht | 150 tot 350 kg |
Kenmerken
1, PLC-besturingssysteem.
2, met de functie voor het vervoeren van de planken van 1 lijn naar 2 lijnen, of gecombineerd 2 lijnen naar 1 lijn, en bypass functie.
3, Met behulp van stepper motor translation nauwkeurige uitlijning
4, Buffering vertragen ontwerp stabieler en nauwkeuriger
5, breedteverstelbaar, gesloten type behuizing voor veiligheid
6, Standaard SMEMA
![]()
Over ons: