| Merknaam: | HSTECH |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks per maand |
| Productnaam | Solder paste ontdooimachine |
| Voeding | AC110V/220V, 50/60Hz |
| Luchtdruk | 0.4Mpa |
| Werkende tanks | 4 tanks |
| Machine afmeting | 500*520*320mm |
| Gewicht | 30kg |
Solder Paste Opwarm Timer Machine kan eenvoudig de controle van de soldeerpasta temperatuur opwarmtijd bereiken, wat veel tijd kan besparen om de tijd te registreren dat de soldeerpasta terugkeert naar de omgevingstemperatuur nadat deze uit de koelkast is gehaald. Dit is een efficiënte manier om de temperatuur van de soldeerpasta te regelen, de activiteit van de soldeerpasta te waarborgen, de afdrukkwaliteit te garanderen, de productieplanning beter te beheersen en de productie-efficiëntie te verbeteren.