| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-T460 |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks per maand |
Deze pcb-opslag omzetwagen wordt gebruikt in de SMT-productiefabriek, de auto heeft twee opties in breedte, 350 mm en 460 mm. Het is gemaakt van antistatische materialen en roestvrij staalstructuur.De standaard omzetkar heeft 4 randjesDe afstand tussen elke rand is verstelbaar, en standaard kan 3 lagen PCB's opslaan, elke laag kan maximaal 100 pc's PCB opslaan.
Deze antistatische pcb-omzetwagen wordt veel gebruikt in smt-verwerking, machines, auto's, huishoudelijke apparaten, lichte industrie, elektronica en andere productiemaatschappijen.,olie, vuil, niet-giftig en smaakloos. Het kan worden gebruikt om pcb-bord op te slaan, gemakkelijk te reinigen en handig voor pcb-bordomzet. Netjes gestapeld voor gemakkelijk beheer.Het is redelijk ontworpen en van uitstekende kwaliteit en geschikt voor vervoer, distributie, opslag, distributie en verwerking in SMT-fabriekslogistiek.
| Algemene grootte | 900*540*1260 mm, |
| Geschikte PCB-grootte | maximale breedte 460 mm |
| PCB-opslagcapaciteit | Standaard maximaal 300 stuks. |
| Zijdelingse geleidingsslot | Diepte 3,0 mm, breedte 5,0 mm, hoogte 10 mm |
| Oppervlakteweerstand | 106Ω-109Ω |
| Warmtebestand | 80 °C/120 °C/200 °C |
| Breedte aanpassing | Gear Tracker / clips |
| Boven- en onderste basispaneel | Metalen materiaal |
| Type | anti-statisch |
| Eenvoudig gewicht | 34 kg |