| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-LD330 |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, |
| Toeleveringsvermogen: | 50 stuks per maand |
| Model | HS-LD330 |
| Productnaam | PCB Magazine Loader |
| Transport hoogte | 920±20mm |
| PCB laadtijd | Ongeveer 6 seconden |
| Magazijn vervangingstijd | Ongeveer 30 seconden |
| Transportrichting | Van links naar rechts of van rechts naar links |
| Bediening | Voorbediening |
| Track vaste zijde | Voorkant (of zoals gespecificeerd) |
| Voeding | 220V, 50/60Hz, ±10% |
| Luchtdruk | 4-6 bar |
| PCB dikte | Minimum 0,4 mm |
| Magazijn hoeveelheid | Bovenzijde: 1 stuk, Onderzijde: 2 stuks |
| Pitch selectie | 1-4 (10mm pitch) |
| Transportbandsnelheid | 0,5-20 M/min of aangepast |
| Signaal | SMEMA |
| Model | HS-LD250 | HS-LD330 | HS-LD390 | HS-LD460 |
|---|---|---|---|---|
| Efficiënte PCB lengte | 50*50~350*250mm | 50*50~455*330mm | 50*50~530*390mm | 50*50~530*460mm |
| Machine afmetingen | 1400*800*1200mm | 1650*880*1200mm | 1800*940*1200mm | 1800*1010*1200mm |
| Magazijn afmetingen | 355*320*563mm | 460*400*563mm | 535*460*570mm | 535*530*570mm |
| Gewicht | 140kg | 180kg | 220kg | 260kg |