| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | RT-002 |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 50 stuks per maand |
| Attribuut | Details |
|---|---|
| Productnaam | Offline PCB Router |
| Scheidingsmethode | Automatisch |
| Spanning | AC220V/110V, 50/60Hz |
| Laden | Handmatig |
| Onderdeel Top Hoogte | 40mm (max) |
| Depaneleringsmes | Hoge Kwaliteit Guillotine Mes |
| Diktebereik | 0.6-4.0mm |
| Gebruik | Aluminium Board, LED Board |
| Efficiëntie Snijbreedte | 0-360mm |
| Garantie | 1 Jaar |
| Extra functies | Bit Frezen, PCB Router, V-Cut |