| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-S5331R |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks per maand |
Automatische PCB-soldeermachine, gebruikt voor in plaats van het traditionele handmatige solderen. Door op maat gemaakte armaturen te maken om de producten te fixeren, de temperatuurregelaar die de soldeerpunt verwarmt, de automatische toevoer van soldeerdraad, zal de machine de producten automatisch solderen volgens de ingestelde programma's.
De automatische soldeermachine is volledig in drie dimensies verstelbaar, zodat voor de soldeerbout en tindraad geen nep-operator nodig is. Het vervangt uw handen volledig en de armen kunnen worden aangepast aan elke gewenste soldeerpositie. Automatisch tintoevoersysteem: u hoeft slechts lichtjes op de voetschakelaar te trappen en de tindraad wordt automatisch met een constante snelheid en hoeveelheid naar de soldeerboutpunt verlengd. Temperatuur: de handmatige digitale temperatuurinstelling is in één oogopslag duidelijk en er wordt gebruik gemaakt van de automatische constante temperatuurregelmodus. Het zeer betrouwbare metalen antistatische ontwerp maakt het lassen van gevoelige componenten veiliger. Licht en flexibel, neemt geen ruimte in beslag, temperatuur, tintoevoersnelheid, tinpuntgrootte is instelbaar. Het is eenvoudig te bedienen en een beginneling kan zich er in twee uur in bekwamen, waardoor 50% mankracht wordt bespaard. Gebruik om gezondheidsredenen milieuvriendelijk loodvrij tindraad. Het is vooral geschikt voor het lassen en docken van diverse elektronische connectoren, LED-lichtsnoeren, video- en audiokabelstekkers, hoofdtelefoonkabels, computerdatakabels, kleine printplaten en kleine elektronische componenten in het midden van de kabelboom.
De heteluchtsoldeermachine heeft een zeer betrouwbaar metalen antistatisch ontwerp, waardoor het lassen van gevoelige componenten veiliger is. De perfecte combinatie van twee armen, driedimensionale ruimte en eventuele aanpassing van het rondom lopende blikaanvoerkanaal. De tinaanvoer is eenvoudig te controleren. Beginners kunnen in twee uur 50% van de mankracht besparen als ze bekwaam zijn. Perfecte overdracht van lastechnologie, licht en flexibel, neemt geen ruimte in beslag. Deze soldeermachine is vooral geschikt voor het lassen en docken van diverse elektronische connectoren, video- en audiokabelstekkers, hoofdtelefoonkabels, computerdatakabels, kleine printplaten en kleine elektronische componenten in het midden van de kabelboom.
Loodvrije reflow-soldeermachine vervanging van loodsolderen is de ontwikkelingstrend van apparatuur in de elektronica-industrie. Milieuvriendelijke loodvrije reflow-soldeereigenschappen: ergonomisch ontwerp, geschikt voor het solderen van SMT- en plug-in-componenten en voldoet aan de eisen van loodvrije soldeerwerkers. Automatisch aanpassen van het spuitgebied, gesloten-lusregeling, elektronische snelheidsregeling. WIN95/98 Chinees en Engels besturingssysteem, handige mens-computer dialoog en gebruiksvriendelijke interface.
| Model | HS-S5331R |
| Spanning | AC110V/220V,50/60Hz |
| X/Y1/Y2/Z-werkbereik | 500*300*300*100mm |
| R-as | 360 graden |
| Materialen | Hoogwaardig aluminium |
| Diameter soldeerdraad | 0,6~1,0 mm |
| X/Y1/Y2/Z bewegingssnelheid | maximaal 300 mm/s |
| Aangedreven systeem | Stappenmotor, distributieriem |
| Lineaire geleiding | Hoge precisiegids van het merk Taiwan |
| Herhaal nauwkeurigheid | ±0,02 mm |
| Programmering | Handmatig programmeren met leerhanger |
| Besturingssysteem | Controlebord |
| Programma opslag |
Het kan duizend sets verwerkingsgegevens opslaan en één
verwerkingsbestand kan tot 3M opslagruimte in beslag nemen
(vijfduizend verwerkingspunten)
|
| Bestandsopslagruimte |
Handheld box 256M, offline kaart 32M, enkel verwerkingsbestand tot
3M opslagruimte (100.000 verwerkingspunten)
|
| Documentondersteuning | CAD/dwg-formaat |
| Reiniging van ijzertin | Luchtreiniging/pneumatisch |
| Externe interface | USB+RS232 |
| Soldeermethode | Punt-/sleepsolderen |
| Gewicht | 85 kg |
| Machineafmeting | 680*585*800mm |


![]()