| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-S5331R |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, |
| Toeleveringsvermogen: | 50 stuks per maand |
We noemen deze soldeerrobot een 5-assige soldeermachine, hij is gebaseerd op een 4-assige soldeerrobot en plus een 360 graden rotatie R-as, dus hij heeft een groter soldeerbereik.
Lassen is het proces waarbij metalen onderdelen met elkaar worden verbonden met behulp van verschillende smeltbare legeringen (soldeer). Het smeltpunt van soldeer is lager dan dat van het te lassen materiaal, zodat de componenten via hun oppervlakken intermoleculaire contacten zullen vormen zonder te worden gesmolten om het lassen te voltooien.
Lassen kan worden onderverdeeld in zacht lassen en hard lassen. De zachte lastemperatuur is lager dan 450 ℃ en de harde lastemperatuur is hoger dan 450 ℃. Hardlassen wordt meestal gebruikt voor metalen zoals zilver, goud, staal en koper. De laspunten zijn veel sterker dan zacht lassen en de schuifsterkte is 20 tot 30 maal die van zacht lassen. De term lassen wordt over het algemeen gebruikt voor de bovengenoemde twee soorten thermische verbindingen, omdat in beide gevallen gesmolten soldeer in een langwerpige opening tussen twee schone en dicht bij elkaar gelegen massieve metalen oppervlakken wordt geschreven die moeten worden geïnstalleerd.
Volautomatische stringlasmachines en volautomatische monolithische lasmachines hebben de volgende voordelen ten opzichte van handmatig lassen:
| Model | HS-S5331R |
| Voeding | Meanwell-driver AC110V/220V |
| Luchtdruk | 0,45-0,5 MPa |
| As | 5 |
| Bewegend bereik | X500 mm |
| Y1 300 mm | |
| Y2 300 mm | |
| Z100mm | |
| R 360 graden | |
| Bewegende snelheid | X/Y1/Y2 1-600 mm/sec |
| Z 1-300 mm/s | |
| R 1-100 mm/s | |
| Transportmethode | Lineaire geleiding |
| Herhaal nauwkeurigheid | ±0,05 mm |
| Laadvermogen van het platform | 10 kg |
| Laadvermogen van de Z-as | 5 kg |
| Y-platformgrootte | 190*150mm |
| Verwarming vermogen | 150W |
| Bewerkingsmodus | Handgreeppaneel |
| Programma capaciteit | 99 |
| Communicatie poort | RS232 |
| Voeden | Enkelvoudig bliktoevoersysteem |
| Diameter soldeertin | 0,3-1,5 mm |
| Machineafmeting | 720*580*645mm |
| Netto gewicht | 65 kg |
![]()
![]()
![]()