| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-700 |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks per maand |
Hoge-precisie CCD-kleurbalansysteem voor PCB-behandelingsapparatuur ontworpen voor professionele BGA-chipherwerkingstoepassingen.
BGA (Ball Grid Array) is een chipverpakkingstechnologie waarbij een reeks soldeerballen op de onderkant van het substraat dient als I/O-verbindingen met het printplaat.Deze verpakkingsmethode stelt digitale apparaten in staat om kleinere afmetingen te bereikenHet BGA-herwerkingsstation is gespecialiseerde apparatuur voor het repareren en vervangen van BGA-chips.
| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Model | HS-700 |
| Stroomvoorziening | AC 100V / 220V±10% 50/60Hz |
| Totaal vermogen | 2600 W |
| Verwarmingskracht | Verwarming van de bovenkant 1200W ((Max), onderverwarming van de onderkant 1200W ((Max) |
| Elektrische onderdelen | Rijmotor + slimme temperatuurregelaar + kleuren touchscreen |
| Temperatuurcontrole | Hoogprecisie K-sensor + gesloten lusregeling + onafhankelijke temperatuurregulator (precisie ± 1°C) |
| Sensor | 1 stuk |
| Positioneringsmethode | V-vormige PCB-ondersteuning + externe universele armaturen + lasercentrisering en -positionisatie |
| Algemene afmetingen | L450 mm × W470 mm × H670 mm |
| PCB-grootteklasse | Maximaal 140 mm × 160 mm, Min 5 mm × 5 mm |
| BGA-groottebereik | Maximaal 50 mm × 50 mm, Min 1 mm × 1 mm |
| PCB-dikte | 0.3 - 5 mm |
| Toenemende nauwkeurigheid | ±0,01 mm |
| Gewicht van de machine | 30 kg |
| Maximaal chipgewicht | 150 g |
| Werkwijzen | Vijf: semi-automatisch/handmatig/verwijderen/monteren/lassen |
| Toepassingen | Chips / telefoon moederbord etc. |
Shenzhen Hansome Technology Co., Ltd (HSTECH) is een professionele fabrikant van SMT-platenbehandelingsapparatuur die gespecialiseerd is in laadmachines, losmachines, buffers, transporters en aanverwante apparatuur.Als hightechbedrijf met onafhankelijke intellectuele eigendomsrechten, richt het bedrijf zich op onderzoek, ontwikkeling, productie en verkoop van SMT/THT-productielijnen voor het verwerken van platen.
Ons ervaren engineeringteam werkt voortdurend aan producten en technologieën op basis van de marktvraag, waarbij automatisering en kosteneffectieve oplossingen worden nagestreefd.We leveren ook OEM-diensten op basis van klantvereisten.