| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-S5331R |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks per maand |
Automatische PCB-soldeermachine, gebruikt in plaats van het traditionele handmatige solderen. Door aangepaste armaturen te maken om de producten te fixeren, verwarmt de temperatuurregelaar de soldeerpunt, automatische toevoer van soldeerdraad, de machine zal de producten automatisch solderen volgens de ingestelde programma's.
De automatische soldeermachine is volledig instelbaar in drie dimensies, zodat de soldeerbout en tin draad de handen van een nep-operator niet nodig hebben. Het vervangt volledig uw handen en de armen kunnen worden aangepast aan elke soldeerpositie die u wilt. Automatisch tinvoedingssysteem: u hoeft alleen maar licht op de voetschakelaar te stappen en de tin draad wordt automatisch met een constante snelheid en hoeveelheid naar de soldeerboutpunt verlengd. Temperatuur: Handmatige digitale temperatuurinstelling is in één oogopslag duidelijk en de automatische constante temperatuurregelmodus wordt gebruikt. Zeer betrouwbaar metalen antistatisch modusontwerp maakt het lassen van gevoelige componenten veiliger. Licht en flexibel, neemt geen ruimte in beslag, temperatuur, tinsnelheid, tinpuntgrootte is instelbaar. Het is gemakkelijk te bedienen en een beginner kan er binnen twee uur bedreven in worden, waardoor 50% mankracht wordt bespaard. Om gezondheidsredenen kunt u milieuvriendelijke loodvrije tin draad gebruiken. Het is vooral geschikt voor het lassen en aanmeren van verschillende elektronische connectoren, LED-lichtsnoeren, video- en audiokabelstekkers, hoofdtelefoonkabels, computerdatakabels, kleine printplaten en kleine elektronische componenten in het midden van de kabelboom.
De heteluchtsoldeermachine maakt gebruik van een zeer betrouwbaar metalen antistatisch modusontwerp, waardoor het lassen van gevoelige componenten veiliger wordt. De perfecte combinatie van twee armen, driedimensionale ruimte en elke aanpassing van de allround tin toevoerleiding. De tin toevoer is gemakkelijk te controleren. Beginners kunnen binnen twee uur 50% mankracht besparen als ze bedreven zijn. Perfecte overdracht van lastechnologie, licht en flexibel, neemt geen ruimte in beslag. Deze soldeermachine is vooral geschikt voor het lassen en aanmeren van verschillende elektronische connectoren, video- en audiokabelstekkers, hoofdtelefoonkabels, computerdatakabels, kleine printplaten en kleine elektronische componenten in het midden van de kabelboom.
Loodvrije reflow soldeermachine vervanging van lood solderen is de ontwikkelingstrend van apparatuur in de elektronica-industrie. Milieuvriendelijke loodvrije reflow solderen kenmerken: ergonomisch ontwerp, geschikt voor het solderen van SMT- en insteekcomponenten en voldoet aan de eisen van loodvrije soldeerders. Pas automatisch het sproeigebied aan, gesloten-lusregeling, elektronische snelheidsregeling. WIN95/98 Chinees en Engels besturingssysteem, handige dialoog tussen mens en computer en vriendelijke interface.
| Model | HS-S5331R |
|---|---|
| Spanning | AC110V/220V,50/60Hz |
| X/Y1/Y2/Z werkbereik | 500*300*300*100mm |
| R-as | 360 graden |
| Materialen | High-end aluminium |
| Soldeerdraaddiameter | 0,6~1,0 mm |
| X/Y1/Y2/Z bewegingssnelheid | max 300 mm/s |
| Aangedreven systeem | Stappenmotor, tandriem |
| Lineaire geleiding | Taiwan merk hoge precisie geleiding |
| Herhaal nauwkeurigheid | ±0,02 mm |
| Programmeren | Handmatig programmeren met teach pendant |
| Besturingssysteem | Besturingskaart |
| Programma opslag | Het kan duizend sets verwerkingsgegevens opslaan en een enkele verwerkingsbestand kan tot 3 MB opslagruimte innemen (vijfduizend verwerkingspunten) |
| Bestandsopslagruimte | Handheld box 256M, offline kaart 32M, enkel verwerkingsbestand tot 3 MB opslagruimte (100.000 verwerkingspunten) |
| Documentondersteuning | CAD/dwg-formaat |
| IJzer Tin reiniging | Luchtreiniging/pneumatisch |
| Externe interface | USB+RS232 |
| Soldeermethode | Punt/sleep solderen |
| Gewicht | 85 kg |
| Machine afmeting | 680*585*800mm |


![]()
![]()
![]()