| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-LD330 |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | D/P, T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 200 stuks per maand |
Voorste pcb-lader met armtest en robuust ontwerp
Toepassing
Deze apparatuur is ontworpen voor het laden van printplaten en zorgt voor een efficiënt en veilig transport van de platen in de SMT-lijn.
Kenmerken
1.Moduleontwerp
2Steeds meer stabilisatie
3.Economische meetarm
4.Pneumatische armaturen
5.Anti-destructief laden en lossen
6.SMEMA-compatibel
Specificatie
| Naam van het product | PCB-laadmachine |
| Transporthoogte | 910±30 mm |
| PCB-laadtijd | Ongeveer 6 seconden. |
| Tijd voor het vervangen van het magazijn | Ongeveer 30 seconden. |
| Transportrichting | L~R, of R~L |
| Operatie | Frontoperatie |
| Vaste kant van het spoor | Voorzijde ((of specificeren) |
| Stroomvoorziening | 220V,50/60Hz,± 10% |
| Luchtdruk | 4-6 bar |
| PCB-dikte | Min 0,4 mm |
| Magazin qty | Boven: 1 pc, beneden: 2 pc |
| Selectie van de toonhoogte | 1-4 ((10 mm afstand) |
| Versnelling van het transportband | 0.5-20M/min of op maat |
| Signaal | SMEMA |
Modelkeuze
| Model | HS-LD250 | HS-LD330 | HS-LD390 | HS-LD460 |
| Efficiënte PCB-lengte | 50*50~350*250 mm | 50*50~455*330 mm | 50*50~530*390 mm | 50*50~530*460 mm |
| Maatwerkgrootte | 1400*800*1200 mm | 1650*880*1200 mm | 1800*940*1200 mm | 1800*1010*1200 mm |
| Maatwerkgrootte | 355*320*563 mm | 460*400*563 mm | 535*460*570 mm | 535*530*570 mm |
| Gewicht | 140 kg | 180 kg | 220 kg | 260 kg |
Beheersknop en elektrische box
![]()
Over producten
![]()
![]()
Over verpakkingen
![]()
![]()
![]()