| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-120ST |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 50 stuks per maand |
38L ultrasone reiniger voor SMT-reinigingsapparatuur met een systeem met constante temperatuur
Kenmerken
1Het reinigende effect van krachtige transducers is aanzienlijk en kan macroscopisch worden waargenomen.
2. Het voorwerp geeft licht af na het reinigen;
3. Digitaal LCD regelt de starttijd;
4- Gemaakt van roestvrij staal en binnenste bekleding, meer luxe;
5De waterdichte prestaties zijn sterk verbeterd en de veiligere producten zijn duurzamer en langduriger.
6Een constant temperatuur systeem met verwarming.
Specificatie
| Model | HS-120ST |
| Ultrasone frequentie | 28/40 kHz |
| Het tankmateriaal | Stainless steel SUS304 stempelslot |
| Tankcapaciteit | 38L |
| Timer | 1~99 min verstelbaar |
| Verwarming | 0 ~ 80°C verstelbaar |
| Kracht | AC 100 ~ 120 V, 60 Hz/AC 200 ~ 240 V, 50 Hz |
| Ultrasone vermogen | 40~600 W verstelbaar, 12 omvormers |
| Verwarmingsvermogen | 1500 W |
| De grootte van de tank | 500 x 300 x 250 mm (L x W x H) |
| Afmeting van de vorm | 670 x 480 x 700 mm (L x W x H) |
| N.W. | 30 kg |
| G.W. | 35 kg |
| Certificering | CE, RoHS |
Ultrasone apparaat
1. Ultrasone installatie methode: installeer schokabsorberende platen aan de onderkant;
2. 72 vibrators geïnstalleerd op de bodem van de opslag tank; Ultrasone vermogen: 0-3600W verstelbaar
3. Ultrasone vermogen: 0~1800W * 2 eenheden (continuus verstelbaar), ultrasone frequentie 28/40KHz
4. De ultrasone transducer gebruikt een puur industriële slagkop die is geïmporteerd uit Zuid-Korea, met een hoog reinigingsvermogen en een lange levensduur;
5We gebruiken de nieuwste kleeftechnologie uit Zuid-Korea en geïmporteerde gespecialiseerde kleefstoffen om een betere kleefprestatie te garanderen tussen de transducer en het trillende oppervlak.Geen ontbindende overwegingenDe transducers zijn versterkt en voorzien van hoogfrequente draden.
![]()