| Merknaam: | HSTECH |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks per maand |
Het is de bedoeling van de Commissie om de werkloosheid in de sector te verminderen.
Specificatie
| Model | HS-630 |
| Afmeting | 2000*1400*1500 mm |
| Schoon mandje diameter | 1000 mm |
| Maximale hoogte van het onderdeel | 480 mm |
| Verladen van mand | 100 kg |
| drukomvang | 3-6 kg |
| Schoon tankvermogen | 60 liter |
| Bespuitingsdruk | 5-8 kg |
| Maximale kracht | 27 kW |
| Volt/Freq | 380V/50HZ |
| Aanbeveling voor een schoonmaakmiddel | Schoon oplosmiddel op waterbasis |
Kenmerken
1Efficiënte reiniging: de bakwasmachine verwijdert snel vet en voedselresidu's met hoge druk en hoogtemperatuurwater om de productie-efficiëntie te verbeteren.
2Geautomatiseerde werking: vermindering van arbeid en verbetering van de productiviteit.
3Gezondheidszorg: het doden van bacteriën, ziekten, door het reinigingsmiddel en hoogtemperatuurwater.
4.Paletwasmachine: gespecialiseerd in het wassen van industriële pallets, water- en wasmiddelenbewerking.
5.Reinigingspalletten: hoge druk, hoogtemperatuur water en reinigingsmiddel, grondig ontmanteld.
6.verhogen van de efficiëntie: automatisering van het proces, vermindering van de arbeidskracht.
Toepassing
Volledig automatische was- en drooglijn is een zeer efficiënte geautomatiseerde productielijn voor het reinigen en drogen van artikelen in de voedingsmiddelen-, tafelgerei-, medische en andere industrieën.Het werkingsprincipe is als volgt:: de artikelen worden op de pallet geplaatst, gereinigd en gedroogd door de geautomatiseerde apparatuur om een efficiënte verwerking te realiseren.
Over producten
![]()
![]()
Over verpakkingen
![]()
![]()
![]()