| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-DC250 |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks per maand |
PLC-gecontroleerde SMT-reinigingsmachine voor snel en efficiënt reinigen
- Ik weet het niet.Technische details
| Functie | Deze machine wordt gebruikt voor het verwijderen van stof, glasvezel, statische elektriciteit, enz. op het bovenste oppervlak van PCB voor schermprinten. |
| Transporthoogte | 900 ± 30 mm |
| Transportrichting | L~R, of R~L |
| Cyclustijd | Ongeveer 8 seconden. |
| Stickerrol qty | 1 rol |
| Kleefpapier | 2 rollen |
| Ionisator qty | 2 stuks |
| Borstel | 1pc |
| Vaste kant van het spoor | Voorzijde |
| Stroomvoorziening | AC100-230V,50/60Hz |
| Luchtdruk | 4-6 bar |
| Luchtverbruik | Maximaal 10 L/min |
| PCB-dikte | 0.4~5 mm |
| Communicatie | SMEMA |
Specificatie
| Model | HS-DC250 | HS-DC330 |
| Efficiënte PCB-lengte | 50*50~330*250 mm | 50*50~455*330 mm |
| Afmetingen van de machine | 650*800*1300 mm | 800*950*1300 mm |
| Gewicht | 100 kg | 130 kg |
Kenmerken
1Ontwikkelen en ontwerpen van speciale apparatuur voor SMT-productielijnen.
2.Realiseer PLC-besturingssysteem.
3.High-speed antistatische spiraalborstel met stofzuigreinigingsmethode.
4.SMT-afdrukken, montage voor en na de achterkant van het PCB-bord, AI-reiniging van vreemde lichamen.
5Keyence statische eliminator om statische interferentie te elimineren.
6Aanraakreiniging, zuiverheid > 99%.
7.Effectief reinigingsrolontwerp.
8.Mechanische onderdelen gemakkelijk te onderhouden, onttrekbaar ontwerp.
9. Chinese en Engelse operationele interface, gemakkelijk te bedienen.
10Compatibel met SMEMA signaal.
Machinaal tekenen
![]()
![]()
Fysiek beeld van het product
![]()
![]()
Toepassing
De machine is speciaal ontworpen om stof, vezels en statische elektriciteit van het PCB-oppervlak te verwijderen voordat het serigraafwerk wordt uitgevoerd.
Over producten
![]()
![]()
Over verpakkingen
![]()
![]()
![]()
Wat betreft de after-sales service, houden we ons aan het principe van "verantwoordelijkheid eerst".We zullen snel reageren en onze klanten blijven voorzien van attente service en ondersteuning..