| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-460FL |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks per maand |
PCB-omdraaimachine PCB-dubbelzijdige omzetmachine 180 graden PCB-INVERTER
Kenmerken
1Deze machine wordt gebruikt om het PCB om te keren en 180 graden te draaien om dubbelzijdige productie te voltooien.
2.2, 4 pitched selectie.
3- Touchscreen en Mitsubishi PLC.
4. 3-kleurig lichtdisplay.
5Hoogwaardige en nauwkeurige lineaire geleidingsmodule.
6Flexibel omdraaien, kogelschroef kan vloeiend verbinding maken met stroomopwaartse en stroomafwaartse apparatuur.
7Een roestvrij staal lichaam, duurzaam en langdurig.
8- SMEMA-signaal.
Specificatie
| Functie van de machine | 180 graden PCB-omvormer |
| Stroomvoorziening | AC100-230V, enkelfasig, 50/60Hz |
| Transport belf | ESD-gordel van 7 mm |
| PCB-afmetingen | (50*50) - ((500*460) mm |
| Luchtvoorziening | 4-6 bar, max 10L/min |
| Transporthoogte | 900 ± 20 mm |
| Vervoerrichting | L-R of R-L (facultatief) |
| PCB-dikte | Min 0,4 mm |
| Op/af pitches | 1-4 ((10 mm stap) |
| Recyclingtijd | Ongeveer 20 seconden |
| Communicatie | SMEMA |
| Afmetingen van de machine | 600*900*1200 mm |
| Gewicht | 140 kg |
![]()
Over verpakkingen
![]()
![]()
![]()