| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-700 |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks per maand |
CCD Kleuren Uitlijningssysteem PCB-Handling Apparatuur voor Hoge Precisie BGA Rework en Reparatie
Specificatie
| Mobiele Telefoon BGA Rework Station | Model: HS-700 |
| Voeding | AC 100V / 220V±10% 50/60Hz |
| Totaal vermogen | 2600W |
| Verwarmingsvermogen | Bovenste verwarming 1200W (Max), onderste verwarming 1200W (Max) |
| Elektrisch materiaal | Aandrijfmotor + slimme temp. controller + kleurentouchscreen |
| Temperatuurregeling | hoge precisie K-sensor + gesloten lusregeling + onafhankelijke temp.controller (de precisie kan ±1℃ bereiken) |
| Sensor | 1 stuks |
| Positioneringsmethode | V-vormige PCB-ondersteuning + externe universele bevestiging + laserlicht voor centrering en positionering |
| Totale afmeting | L450mm * B470mm * H670mm |
| PCB-grootte | Max 140mm * 160mm Min 5mm * 5mm |
| BGA-grootte | Max 50mm * 50mm Min 1mm * 1mm |
| Toepasselijke PCB-dikte | 0,3 - 5 mm |
| Montage nauwkeurigheid | ±0,01 mm |
| Gewicht van de machine | 30KG |
| Gewicht van de te monteren chip | 150g |
| Werkmodi | Vijf: Semi-auto / Handmatig / Verwijderen / Monteren / Lassen |
| Gebruik Reparatie | chips / telefoon moederbord etc. |
Kenmerken
1.5 werkmodi
2.15 high-definition LCD-scherm
3.7 high-definition kleurentouchscreen
4. Stappenmotor
5. CCD kleuren optisch uitlijningssysteem
6. Temperatuurnauwkeurigheid binnen ± 1 ℃
7. Installatienauwkeurigheid binnen ± 0,01 mm
8. Reparatie slagingspercentage: 99% +
9. Onafhankelijk ontwikkelde microcontrollerbesturing
Over Verpakking
![]()
![]()
![]()
BEDRIJFSPROFIEL