| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-700 |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks per maand |
| Voeding | AC 100V / 220V±10% 50/60Hz |
| Totaal vermogen | 2600W |
| Verwarmingsvermogen | Bovenste verwarming 1200W (Max), onderste verwarming 1200W (Max) |
| Elektrische componenten | Aandrijfmotor + slimme temperatuurregelaar + kleurentouchscreen |
| Temperatuurregeling | Hoge precisie K-sensor + gesloten lusregeling + onafhankelijke temperatuurregelaar (±1℃ precisie) |
| Sensor | 1 stuk |
| Positioneringsmethode | V-vormige PCB-ondersteuning + externe universele bevestiging + laserlicht voor centrering en positionering |
| Totale afmetingen | L450mm × B470mm × H670mm |
| PCB-formaatbereik | Max 140mm × 160mm, Min 5mm × 5mm |
| BGA-formaatbereik | Max 50mm × 50mm, Min 1mm × 1mm |
| PCB-dikte | 0,3 - 5mm |
| Montageprecisie | ±0,01mm |
| Machinegewicht | 30KG |
| Maximaal chipgewicht | 150g |
| Werkmodi | Vijf modi: Semi-auto / Handmatig / Verwijderen / Monteren / Lassen |
| Toepassingen | Chips / reparatie van moederborden van telefoons |