|
|
| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-S331R |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | D/P, T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 200 stuks per maand |
AC 220V/110V Automatische Soldeerrobot Teaching Pendant 220V Rotatie As 50/60Hz
Introductie
Deze automatische soldeermachine is een 3-assig bewegingssysteem, enkele soldeerkop met rotatieas, en wordt voornamelijk gebruikt in de elektronica-industrie om blind solderen te bereiken, wat niet mogelijk is bij reflow solderen en golfsolderen. Het is vooral geschikt voor gemengde printplaten, warmtegevoelige componenten en gevoelige apparaten in het SMT-backendproces, en wordt ook veel gebruikt bij het solderen van PCB-draden, opladerstekkers, soldeerverbindingen, connectorstekkers, DC-terminals, LED-stripverlichting en andere gebieden.
Kenmerken
Specificatie
| Model | HS-S331R |
| Spanning | AC110V/220V,50/60Hz |
| X/Y/Z werkbereik | 300*300*100mm |
| R-as | 360 graden |
| X/Y/Z bewegingssnelheid | max 300mm/s |
| Aandrijfsysteem | Stappenmotor, tandriem |
| Lineaire geleiding | Taiwan merk hoge precisie geleiding |
| Herhaalnauwkeurigheid | ±0.02mm |
| Programmering | Teaching pendant |
| Besturingssysteem | Besturingskaart |
| Programma opslag |
Het kan duizend sets verwerkingsgegevens opslaan en een enkel verwerkingsbestand kan tot 3 MB opslagruimte innemen (vijfduizend verwerkingspunten)
Bestandsopslagruimte
Handheld box 256M, offline kaart 32M, enkel verwerkingsbestand tot 3M opslagruimte (100.000 verwerkingspunten)
|
| Document ondersteuning |
CAD, CorelDRAW
Soldeer tin reiniging
|
| Luchtreiniging/pneumatisch | Externe interface |
| USB+RS232 | Soldeermethode |
| Punt/sleep solderen | Gewicht |
| 48kg | Machine afmeting |
| 520*585*800mm | Over Producten |
| Over Details |
Over Verpakking |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()