| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-M535 |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, |
| Toeleveringsvermogen: | 500 stuks per maand |
PCB Opslagmagazijn:
Antistatisch SMT laad- en losrek. Het wordt ook wel elektrostatisch frame, antistatisch PCB opslag- en omlooprek, PCB-bord omloopbox, etc. genoemd in de markt. Het antistatische SMT laad- en losrek wordt veel gebruikt in automatische laad- en losmachines. Het is bestand tegen zuren en basen, oliebestendig, bestand tegen hoge temperaturen, niet-toxisch en geurloos. Het kan worden gebruikt om PCB-borden vast te houden. Het is gemakkelijk schoon te maken. De printplaten zijn gemakkelijk om te draaien, netjes gestapeld en gemakkelijk te beheren. Met zijn redelijke ontwerp en uitstekende kwaliteit zijn Rongxin antistatische SMT laad- en losrekken geschikt voor transport, distributie, opslag, circulatie en verwerking in fabrieken.
| Totale afmeting | 535*460*565mm, heeft ook andere opties |
| Geschikte PCB-afmeting | 50*50~530*390mm |
| PCB opslagcapaciteit | Max. 50 stuks |
| Zijgeleidingssleuf | Diepte 3,0 mm, breedte 5,0 mm, steek 10 mm |
| Oppervlakteweerstand | 105Ω-109Ω |
| Hittebestendigheid | 80 °C/120°C/200°C |
| Breedte-aanpassing | Tandwiel Tracker / clips |
| Boven- en onderpaneel | Metaal materiaal |
| Type | Antistatisch |
| Enkel gewicht | 5kg |
Antistatisch SMT laad- en losrek wordt ook wel PCB-verzamelbox genoemd. Het wordt veel gebruikt in automatische laad- en losmachines. Het is bestand tegen zuren en basen, oliebestendig, bestand tegen hoge temperaturen, niet-toxisch en smaakloos. Het kan worden gebruikt om PCB-borden vast te houden. Het is gemakkelijk schoon te maken en de omloop van printplaten is handig. , netjes gestapeld voor eenvoudig beheer. Het redelijke ontwerp en de uitstekende kwaliteit zijn geschikt voor transport, distributie, opslag, circulatie en verwerking in fabrieken. SMT laad- en losrekken kunnen worden gecombineerd met een verscheidenheid aan logistieke containers en werkstations en worden gebruikt in verschillende situaties zoals magazijnen en productielocaties. Tegenwoordig, wanneer automatische laad- en losmachines steeds meer worden gewaardeerd door bedrijven, helpen SMT laad- en losrekken de taak te voltooien. De circulatie, opslag en geïntegreerd beheer van PCB-borden zijn essentieel voor modern productiemanagement van productie- en externe verwerkingsbedrijven.
| Artikel | PCB Opslagmagazijn | ||
| Verpakking | 1 set in één houten doos als veiligheidsvoorwaarde | ||
| Externe afmeting | 535*460*565mm | ||
| Gewicht | ongeveer 5-10 kg | ||
| Levering | ongeveer 15-20 werkdagen | ||
| Betaling | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram | ||
| Haven | Shenzhen | ||
| Verzending | A. Per Koerier: 4-7 werkdagen met speciale aanbieding | ||
| B. Per Lucht: 7 werkdagen op aangewezen luchthaven | |||
| C. Per Zee: 20-25 werkdagen op aangewezen haven | |||