|
|
| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-S5331R |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | D/P, T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 200 stuks per maand |
Eenvoudige dubbel Y-platformtemperatuurregeling 5-assige automatische soldeerrobot
Inleiding
We noemen deze soldeerrobot een 5-assige soldeermachine. Het is gebaseerd op een 4-assige soldeerrobot en een 360 graden rotatie R-as, dus het heeft een groter soldeerbereik.
Toepassing
1, Halveringsproducten
2, optische producten
3, Elektronische producten
4, Algemene huishoudelijke apparaten
5, Precisie-machines/elektrische producten
6, Grootschalige mechanische producten
7, Algemene consumentengoederen
Kenmerken
1.5-Axis Soldering Capacity
2.Precisie Stepper Motor Control
3.Geavanceerde verwarming en beheer van blikbreuken
4.Hiwin lineaire gids voor gladde, vlakke beweging
5.Versatile soldeermodi: Spot, Drag, & More
6.Sterke aluminiumarm: roestvrij, onbuigbaar
7.Intuïtief leren hangertje programmeren met 99 programma slots
8.Rookfiltratiesysteem verbetert de soldeerkwaliteit en de levensduur van ijzer
Specificatie
| Model | HS-S5331R |
| Stroomvoorziening | Meanwell driver AC110V/220V |
| Luchtdruk | 0.45-0.5Mpa |
| Achsen | 5 |
Bewegingsbereik |
X 500 mm |
| Y1 300 mm | |
| Y2 300 mm | |
| Z 100 mm | |
| R 360 graden | |
Bewegingssnelheid |
X/Y1/Y2 1-600 mm/s |
| Z 1-300 mm/s | |
| R 1-100 mm/s | |
| Vervoermethode | Lineaire gids |
| Herhalingsnauwkeurigheid | ± 0,05 mm |
| Plattformbelastingcapaciteit | 10 kg |
| Z-aslastcapaciteit | 5 kg |
| Y grootte van het platform | 190*150 mm |
| Verwarmingsvermogen | 150 W |
| Bewerken | Handvatpaneel |
| Programmacapaciteit | 99 |
| Communicatiepoort | RS232 |
| Voeding | Eenvoudig tinvoersysteem |
| Diameter van soldeer tin | 0.3-1,5 mm |
| Afmetingen van de machine | 720*580*645 mm |
| Nettogewicht | 65 kg |
Over het product
![]()
Over details
![]()
![]()
Over verpakkingen
![]()