|
|
| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-S331R/HS-DS331R |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | D/P, T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 200 stuks per maand |
Eenvoudig dubbel soldeersysteem / puntrotatie beschikbaar Desktop soldeermachine
Inleiding
Deze automatische soldeermachine van het bureaubladtype is een 4-assig bewegende systeem, enkel soldeerstalen met XYZ-reisbereik 300 * 300 * 100 mm, ook rotatie beschikbaar.Deze machine bevestigd het product door de op maat gemaakte armaturenHet is een economisch en kosteneffectief soldeerapparaat.Ik ben in.
Toepassing
1, halfgeleiderproducten: LSI. IC. Temperatuurcombinatie IC. CSP. BGA, enz.
2Optische producten: eersteklas camera's.
3. algemene huishoudelijke apparaten: dvd's, audiotoestellen, navigatiesystemen voor auto's, pc's zoals camera's, elektronische klokken en horloges, PDA-fotokopie-rekenmachines,tv met vloeibare kristallenMedische hulpmiddelen 5, precisiemaschinen/elektrische produkten: VTR.
4- Algemene consumptiegoederen: schrijfmachines, speelgoed, muziekinstrumenten, CDS's, batterijen, enz.
Kenmerken
1.4-asbewerking voor flexibel meerhoekig solderen.
2- stikstofvrij ijzer voor veiligheid en milieuvriendelijkheid.
3.Multi-directionele kopregeling beschermt PCB's en componenten.
4.Auto-sleutel punt generatie vereenvoudigt ijzer kop uitlijning en programmering.
5.High-precision stappenmotor en timing riem voor nauwkeurige, herhaalbare bewegingen.
6.Auto-reinigingsfunctie zorgt voor stabiliteit en verlengt de levensduur van ijzer.
7.Intuïtief programmeren met een handheld LCD-onderwijshanger.
Specificatie
| Model | HS-S331R/HS-DS331R |
| Spanning | AC110V/220V,50/60Hz |
| Werkbereik X/Y/Z | 300*300*100 mm |
| R-as | 360 graden |
| X/Y/Z bewegende snelheid | max 300 mm/s |
| aangedreven systeem | Stapmotor, timinggordel. |
| Lineaire gids | Taiwan merk hoge precisie gids |
| Herhalingsnauwkeurigheid | ±0,02 mm |
| Programmeren | Leerhanger |
| Controlesysteem | Controlepaneel |
| Programmaopslag |
Het kan duizend sets verwerkingsgegevens opslaan en een enkele
Verwerkingsbestand kan tot 3M opslagruimte in beslag nemen
(vijfduizend verwerkingspunten)
|
| Bewaarruimte voor bestanden |
Handheld box 256M, offline kaart 32M, enkel procesbestand tot
3M opslagruimte (100.000 verwerkingspunten)
|
| Ondersteunend document | CAD, CorelDRAW |
| Reiniging van ijzeren tin | Luchtreiniging/pneumatische |
| Externe interface | USB+RS232 |
| Soldeermethode | punt-/treklosing |
| Gewicht | 48 kg |
| Afmetingen van de machine |
520*585*800 mm |
Over het product
![]()
Over detail
![]()
![]()
Over verpakkingen
![]()