|
|
| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-S800H |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | D/P, T/T, Western Union, |
| Toeleveringsvermogen: | 50 stuks per maand |
De 8-assige automatische soldeermachines zijn een dubbele 4-assige soldeermachine, die nog een 4-assige robot toevoegt op basis van een 4-assige soldeerrobot, wat de efficiëntie aanzienlijk verbetert, het solderen ook geen dode hoek maakt, geschikt voor puntlassen en sleeplassen, zoals als PCB, frequentiedeler, enz.
| Model | HS-S800H |
| Productnaam | Soleringsrobot met 8 assen |
| Ingangsspanning | AC110/220V,50/60Hz |
| Wattage | Max.300W |
| Uitgangsspanning | DC24V |
| Bewegend bereik - X-as | 2x300mm |
| Y1-as | 2x300mm |
| Y2-as | 2x300mm |
| Z-as | 2x300mm |
| R-as | 360 graden |
| Snelheid (X/Y1/Y2/Z) | 5-800 mm/sec |
| R-as | ±360 graden |
| Herhaalnauwkeurigheid (X/Y1/Y2/Z) | ±0,02 mm |
| Werklastvermogen | 5 kg |
| Draagvermogen armatuur | 3 kg |
| Materiaal | Aluminiumlegering, oppervlakteverf |
| Rijmethode | Distributieriem |
| Motor | Stappenmotor, 2 fasen, 3A |
| Temperatuurbereik voorverwarmen | 50-500℃ |
| Programma capaciteit | max99, spotbestand: max 999 |
| Communicatie poort | RS232 |
| I/O-ingang | 8 op 16 uit |
| Diameter soldeertin | 0,3-1,5 mm |
| Opslaguitbreiding | ondersteuning voor flash-opslag |
| Programmeermodus | Geschreven of technisch |
| Machineafmeting | 880*580*645mm |
| Netto gewicht | 65KG |
| Item | Desktop-soldeermachine | ||
| Pakket | 1 set in een houten doos als veiligheidsvoorwaarde | ||
| Externe dimensie | 880*580*645mm | ||
| Gewicht | ongeveer 20-35 kg | ||
| Levering | ongeveer 15-20 werkdagen | ||
| Betaling | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram | ||
| Haven | Shenzhen | ||
| Verzending | A. Per koerier: 4-7 werkdagen via speciale aanbieding | ||
| B. Per vliegtuig: 7 werkdagen op de aangewezen luchthaven | |||
| C. Over zee: 20-25 werkdagen in de aangewezen haven | |||
![]()
![]()
![]()