|
|
| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-S331R |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks per maand |
Deze automatische soldeermachine met dubbele soldeertafel, één soldeerkop maar met twee soldeers, dus het heeft twee temperatuurcontrollers, maar het zonder rotatiefunctie.Dit model is geschikt voor het solderen van gewone PCB-platen of voor productieDe machine is gebaseerd op de combinatie van de luchtdruk en de elektrische aandrijving.via de schoolbroek voor handmatige programmering van elk punt, dan start de automatische soldering.
| Model | HS-DS5331 |
| Spanning | AC110V/220V,50/60Hz |
| Werkbereik X/Y/Z | 500*300*300*100 mm |
| R-as | 360 graden |
| X/Y/Z bewegende snelheid | max 300 mm/s |
| aangedreven systeem | Stapmotor, timinggordel. |
| Lineaire gids | Taiwan merk hoge precisie gids |
| Herhalingsnauwkeurigheid | ±0,02 mm |
| Programmeren | Leerhanger |
| Controlesysteem | Controlepaneel |
| Programmaopslag |
Het kan duizend sets verwerkingsgegevens opslaan en een enkele
Verwerkingsbestand kan tot 3M opslagruimte in beslag nemen
(vijfduizend verwerkingspunten)
|
| Bewaarruimte voor bestanden |
Handheld box 256M, offline kaart 32M, enkel procesbestand tot
3M opslagruimte (100.000 verwerkingspunten)
|
| Reiniging van ijzeren tin | Luchtreiniging/pneumatische |
| Externe interface | USB+RS232 |
| Soldeermethode | punt-/treklosing |
| Gewicht | 48 kg |
| Afmetingen van de machine | 600*585*800 mm |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()