| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-NK250 |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks per maand |
SMT Productielijn Goed / niet goed plaat Scheidingsmagazin NG OK PCB Unloader
Inleiding
Deze eenheid werkt na het AOI-proces (Automated Optical Inspection).het scheidt de PCB's naadloos in twee categorieën: niet-conforme (NG) en conform (OK), die automatisch in de daarvoor bestemde magazijnen worden geleid, waardoor een zeer efficiënt en gestructureerd sorteringsproces voor de printplaten mogelijk is.
Technische details
| Functie | Verzamel de NG/OK-platen apart door het signaal te ontvangen. |
| Transporthoogte | 910±30 mm |
| Transportrichting | L~R, of R~L |
| Tijd van de raad van bestuur | Elke 6 seconden |
| Verandering van het tijdschrift na verloop van tijd | Ongeveer 30 seconden. |
| Vaste kant van het spoor | Voorzijde |
| Operatiekant | Voorzijde |
| Vervoerband | ESD |
| PCB-dikte | Min 0,6 mm |
| Selectie van de toonhoogte | 1-4 ((10 mm afstand) |
| Stroomvoorziening | 220V,50/60Hz,± 10% |
| Kracht | 00,05 kW |
| Luchtdruk | 4-6 Bar |
| Luchtverbruik | Maximaal 15 L/min |
| Aantal tijdschriften | Boven: 1 tijdschrift, onderkant: 2 tijdschriften |
| Signaal | SMEMA |
| Opties | 1, touchscreen besturingsmodus. 2Automatische breedte-instelling. 3, Magazinen hoeveelheid tot aan de klant vereiste. |
Kenmerken
Model
| Model | HS-NK250 | HS-NK330 | HS-NK390 | HS-NK460 |
| Efficiënte PCB-lengte | 50*50~350*250 mm | 50*50~455*330 mm | 50*50~530*390 mm | 50*50~530*460 mm |
| PCB-dikte | Min 0,6 mm | Min 0,6 mm | Min 0,6 mm | Min 0,6 mm |
| Maatwerkgrootte | 355*320*563 mm | 460*400*563 | 535*460*570 mm | 535*530*570 mm |
| Afmetingen van de machine | 1950*1600*1200 mm | 2300*1760*1200 mm | 2500*1880*1200 mm | 2500*2160*1200 mm |
| Gewicht | 220 kg | 280 kg | 340 kg | 380 kg |
Het product en details
![]()
![]()
![]()
Over verpakkingen![]()
![]()
![]()