| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-520 |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks per maand |
| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Model | HS-520 |
| Stroomvoorziening | AC 220V±10% 50/60Hz |
| Totaal vermogen | 3800 W |
| Algemene afmetingen | L460 mm × W480 mm × H500 mm |
| PCB-grootte | Maximaal 300 mm × 280 mm / Min 10 mm × 10 mm |
| BGA-grootte | Maximaal 60 mm × 60 mm / Min 1 mm × 1 mm |
| PCB-dikte | 0.3-5 mm |
| Gewicht van de machine | 20 kg |
| Garantie | 3 jaar (1e jaar gratis) |
| Gebruik | Chips, moederborden voor telefoons en elektronische onderdelen |