|
|
| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-310L |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks per maand |
| Productnaam | PCB Depaneler |
|---|---|
| Model | HS-310L |
| Part-up Hoogte | Max 40mm |
| Part-down Hoogte | Max 20mm |
| Luchtdruk | 5Kgf/cm |
| Uitgang | 12,5 ton (bruto) |
| Efficiënte Snijlengte | 1-360mm |
| Lineaire Mesgrootte | 360×43.5×6mm |
| PCB Dikte (Met V-Groef) | 0.1mm~2.0mm |
| PCB Dikte (Zonder V-Groef) | 0.1mm~1.0mm |
| Mes Materiaal | Geïmporteerd Hoogwaardig Snelstaal Gereedschap |
| Scheidingssnelheid | 1-300mm/s |
| V-Cut Dikte | 0.3-3.5mm |
| Luchtverbruik | 200-400 L/min |
| Machine Afmetingen | 700×325×400mm |
| Gewicht | 130kg |
| Geschikte Printplaat | Alle V-cut Printplaten |