| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-P223 |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks per maand |
Semi-automatische werking 1.2M LED Tube PCB Solder Paste Stencil Printing Machine
Inleiding
Deze semi-automatische soldeerpasta-drukmachine is speciaal ontworpen voor het afdrukken op 1,2-meter PCB's die worden gebruikt in LED-buizen.Het maakt het de perfecte eerste stap in de productiesequentie voorafgaand aan de pick-and-place machine..
Specificatie
| Model | HS-P223 |
| Naam van het product | met een vermogen van niet meer dan 50 W |
| Maximale PCB-grootte | 1200x320 mm |
| Grootte van de druktafel | 1300 x 350 mm |
| Grootte van het stenselframe | 470x370~2000x550 mm |
| Druknauwkeurigheid | ±0,02 mm |
| PCB-dikte | 0.2~2.0 mm |
| Squeegee snelheid | 0-100 mm/s |
| Herhalingsnauwkeurigheid | ±0,02 mm |
| Stroomvoorziening | AC220V/110V, 50/60Hz |
| Vermogen van de machine | 100 W |
| Luchtdruk | 5-7 kg/cm3 |
| Maatwerkgrootte | 1680*900*1680 mm |
| Gewicht van de machine | Ongeveer 350 kg |
![]()
![]()
![]()
![]()
Wij bieden een uitgebreid assortiment SMT-machines, apparatuur en machineonderdelen, gespecialiseerd als leverancier van componenten en accessoires voor SMT-machines.met een vermogen van niet meer dan 50 W, SMT-vet, soldeerpasta-mixers, SMD-tellers, lasersensoren, filters, KIC-thermische profilers, servomotoren en meer.
Shenzhen Hansome Technology Co., Ltd. (HSTECH) is een professionele fabrikant van SMT-platenbehandelingsapparatuur, zoals laadmachines, losmachines, buffers, transporters en meer.Als hightechbedrijf met onafhankelijke intellectuele eigendomsrechten, zijn we voornamelijk bezig met het onderzoek, de ontwikkeling, de productie en de verkoop van SMT / THT productielijn board handling apparatuur.