| Merknaam: | Samsung |
| Modelnummer: | Vibratievoeder van de SM-serie |
| Moq: | 1 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
Verstelbare trillingsintensiteit SMT-feeder voor Samsung SM Chip Mounter
Inleiding
Deze Samsung vibrator is ontworpen voor gebruik met Samsung SM-serie chipmonters, met opties van 3-buis- en 5-buisconfiguraties, en kan ook IC-componenten voeden.
Specificatie
| Naam | Samsung SM Vibrating Feeder |
| Detail | 3 buis/5 buis |
| Spanning | interne 24V, externe 110V/220V |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Gewicht | 3.5 kg |
| Afmeting | 500*110*150 mm |
| Toegepaste chipmonter | Samsung SM-chipmonter |
Kenmerken
![]()
![]()
![]()