| Merknaam: | GKG |
| Modelnummer: | G9+ |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks per maand |
Automatische soldeerpasteprinter voor industriële 4.0 MES-systemen
Specificatie
| Model | G9+ |
| Maximale PCB-grootte | 450x340 mm |
| Min PCB-grootte | 50x50 mm |
| PCB-dikte | 0.4-6 mm |
| Maximaal gewicht van het bord | 5 kg |
| Transporthoogte | 900 ± 40 mm |
| Splitsing aan de rand van het bord | 2.5 mm |
| Hoogte van het bord | 15 mm |
| Vervoerrichting | L-R, R-L. |
| Transportsnelheid | max 1500 mm/s, programmabesturing |
| Vervoermethode | Eén fase |
| Wldth-aanpassing | automatisch |
| I/O-interface | SMEMA |
| PCB-positionering (ondersteuningsmethode) | Magnetische pin/steunblok/handmatige op-naar-onder tafel |
| PCB-clampsysteem |
Gepatenteerd over de bovenklem
|
| Zijdelingse klemmen | |
| Adsorptiefunctie | |
| Print snap-off |
0-20 mm
|
|
Afdrukmodus
|
een/twee keer
|
|
Afdruksnelheid
|
10-200 mm/sec
|
|
Afdrukmodus
|
Eén / Twee keer
|
|
Typ van de spuitmachine
|
Rubber / staal Squeegee Blade ((Hoek 45°/55°/60°)
|
| Drukdruk | 0.5 tot 10 kg |
| Grootte van het sjabloon | 470*370mm~737*737mm ((dikte 20-40mm) |
|
Reinigingssysteem
|
Druppels van regenreinigingssysteem
|
| Versterkte vacuümopname | |
| Droog, nat vacuüm drie modi | |
| Voor- en achterschoonmaak | |
|
CCD FOV
|
10 x 8 mm
|
| Soorten vertrouwensmerken | Standaard Fiduciële merktekenvorm |
| Pad | |
| Hool | |
| Camera systeem | Optische structuur op/af |
| Digitale CCD-camera | |
| Geometrisch patroon overeenkomen |
Kenmerken